Dlaczego warto mieć nowoczesną stronę?

Nowoczesna strona internetowa dla Twojej firmy, to jej idealna wizytówka. W witrynie możesz przekazać potencjalnym klientom wszelkie niezbędne informację, które pozwolą lepiej zapoznać się z charakterem Twojej działalności. Dobrze wypozycjonowana strona pozwala dotrzeć do nowych klientów, którzy korzystają z wyszukiwarki Google.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zasób 1

Lepszy wizerunek

Statystyki

Nowoczesny design

Responsywność

ikona

Pełna opieka

Poznaj naszą ofertę!

Standard

Medium

Expert

Serwer
Rok
Rok
Rok
Domena
Rok
Rok
Rok
Indywidualny projekt
Stała pomoc informatyka
Rok
Rok
Przygotowanie pod pozycjonowanie
1 fraza
2 frazy
3 frazy
Cena pakietu
1400 zł
1900 zł
2200 zł

Najczęściej zadawane pytania.

Czynnikiem, który najbardziej wpływa na czas realizacji zamówienia jest jej stopień skomplikowania. Na finalny efekt składa się wiele czynników, więc strony staramy się oddać do użytku w ciągu 30 dni.

W pierwszej kolejności  nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia tego, jak strona ma wyglądać i co ma na niej się znajdować. Następnym krokiem jest projekt graficzny, który zamieniamy w pełnowartościową stronę internetową.

Jak wcześniej wspomnieliśmy wiele zależy o stopnia skomplikowania witryny. To on jest głównym czynnikiem, który wpływa na ostateczną cenę strony.

Nie ma najmniejszego problemu, żeby nową witrynę umieścić na Twoim serwerze i zintegrować ją z domeną, którą już wykupiłeś.

Tak, wszystkie strony, które wykonujemy są w pełni responsywne i potrafią się dopasować do ekranu, na którym są wyświetlane.

Przede wszystkim teksty i zdjęcia. Nikt nie zna lepiej Twojej firmy od Ciebie Dlatego cenimy sobie to, co możesz nam o niej pokazać i opowiedzieć.

Domena to nic innego jak adres WWW Twojej strony internetowej. (np. www.moja-strona.pl)

Serwer jest miejscem, gdzie strona internetowa jest przechowywana. Dzięki temu klienci mogą ją bez problemu odwiedzać pobierając jej zawartość z naszych serwerów.

Od momentu opłacenia zamówienia serwer wraz z domeną jest ważny przez rok. Po upływie roku należy dokonać opłaty kontynuacyjnej.

Tak, oczywiście! Strony, które tworzymy są oparte o prosty i przyjemny moduł CMS, który pozwala bez problemu zmieniać treści i zdjęcia w witrynie.

Do każdej witryny jesteśmy w stanie podpiąć Google Analytics, które pozwali zmierzyć każdy ruch powstały w Twojej witrynie.