Czym jest Google Street View?

Wirtualny spacer doskonale sprawdza się jako forma prezentacji obiektów zamkniętych oraz terenów otwartych. Spacer umożliwia prezentacje wybranego miejsca z punktu widzenia osoby, która jest obecna na miejscu.

Panorama sferyczna pozwala symulować obracanie się wokół własnej osi, a także daje możliwość poruszania się po wybranym przez Ciebie obiekcie w każdym możliwym kierunku.

Co najczęściej fotografujemy?

Obiekty handlowe

Hotele

Restauracje

Nieruchomości

Salony piękności

Świetny kierunek rozwoju Twojej firmy!

Wirtualny spacer świetnie sprawdza się jako forma pokazania dojazdu do obiektu. Zdjęcia z zewnątrz pozwalają pokazać Twoją siedzibę w całej okazałości!

Zastosowanie w każdej branży!

Zdjęcia 360 są świetną propozycją dla wszystkich przedsiębiorców. Od małych firm do potężnych korporacji. 

Poznaj naszą ofertę!

Standard

Medium

Expert

Liczba zdjęć
1-6
7-12
13-20
Plan zdjęć
Retusz zdjęć
Dostęp do zdjęć
Dojazd
80 gr/km
80 gr/km​
do 250 km*
* Dojazd powyżej 250 km - 80 gr/km (Punkt startowy: Częstochowa)

Najczęściej zadawane pytania.

Zdjęcia 360 umożliwiają potencjalnym klientom na lepsze zapoznanie się z Państwa obiektem. Często przed przyjazdem klient sprawdza jak dotrzeć na miejsce poprzez mapy Google, dzięki wirtualnemu spacerowi może on zostać poprowadzony pod same drzwi obiektu. Klient ma również możliwość zapoznania się z pomieszczeniami oraz ich rozmieszczeniem.

Głównie zależy to od ustalenia terminu wykonania zdjęć. Termin ustalany jest indywidualnie, zawsze staramy się dopasować go tak, aby dwie strony mogły się odpowiednio przygotować. Najczęściej trwa to około 2 tygodni. Samo wykonanie zdjęć na miejscu to około 1-2 godziny. Po wykonaniu zdjęć, obróbka oraz umieszczenie zdjęć zazwyczaj trwa około tygodnia.

Po opłaceniu faktury, nasz pracownik dzwoni w celu ustalenia terminu wykonania zdjęć. W ustalonym terminie przyjeżdża fotograf, który wykonuje zdjęcia. Zazwyczaj trwa to od 1-2 godziny. Następnie zdjęcia są obrabiane oraz udostępniane na platformie Google Moja Firma, co trwa około tygodnia.

Nie mamy co do tego specjalnych wymagań. Najlepiej, gdy zdjęcia robione są w obiekcie bez obecności pracowników i klientów. Również światło odgrywa istotną rolę, dlatego warto wykonywać zdjęcia podczas dnia.

Jest to uzależnione od wybranego pakietu. W ofercie posiadamy 3 pakiety. Głównie różnią się one ilością zdjęć.

Pierwszym kryterium wyboru powinna być wielkość posiadanego obiektu i dobranie odpowiedniej ilości zdjęć. Tak, aby cały obiekt był przedstawiony spójnie i było możliwe obejrzenie jak największej ilości pomieszczeń oraz dojazdu do obiektu.

Zdjęcia najlepiej wykonać po remoncie. Usługa nie jest ograniczona czasowo, po wykupieniu pakietu, ustalony termin może być przesunięty w czasie i dostosowany do Państwa potrzeb.

Zdjęcia umieszczane są na wizytówce Google Moja Firma oraz na Mapach Google w zakładce Zdjęcia. W zależności od pakietu dostają państwo od nas pliki zdjęć, które mogą być umieszczone na stronie internetowej bądź fanpage’u na facebooku.

Jak najbardziej, wirtualny spacer działa na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Tak, aby móc zobaczyć zdjęcia w VR należy pobrać aplikację Street View ze Sklepu Play, lub Apple Store, a następnie wyszukać konkretny spacer.