Czym jest pakiet Social Media?

Social media odgrywają kluczową rolę w promocji Twojej firmy i jej produktów. Zdecydowana większość internautów próbuje dowiedzieć się więcej o Twojej firmie. Platforma Google Moja Firma jest doskonałym miejscem, gdzie klient może dowiedzieć się jak dotrzeć do Twojej firmy. Facebook oraz Instagram, to miejsca gdzie klient może przyjrzeć się z jakim profesjonalnym podejściem prowadzisz własną działalność.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Błyskawiczny efekt

Statystyki

Większy zysk

Większa widoczność

Indywidualna kampania

Poznaj naszą ofertę!

Standard

Medium

Expert

Ilość postów/wpisów
3-4
3-4
3-4
Utworzenie wizytówki
Pełna opieka
Prowadzenie fanpage’a
Płatne promowanie
Prowadzenie Instagrama
Cena
300 zł/m-c
350 zł/m-c
400 zł/m-c

Najczęściej zadawane pytania.

Google Ads jest narzędziem reklamowym, które pozwala wyświetlać się na wyszukiwarce Google w ramach linków sponsorowanych (na samej górze)

Ogromną zaletą korzystania z Google Ads jest to, że reklamy zaczynają się wyświetlać niemalże natychmiast po zaksięgowaniu środków na koncie reklamowym.

Cena w głównej mierze zależy od konkurencji oraz wielkości miasta – jeśli prowadzimy działalność lokalną. Wyświetlenie Twojej reklamy jest darmowe, płacisz dopiero w momencie, gdy potencjalny klient kliknie w Twój link sponsorowany. Na start proponujemy przeznaczyć 600 zł na pierwszą reklamę.

Po przeprowadzonej przez nas kampanii otrzymasz pełny raport z naszych działań. Oczywiście na Twoje życzenie jesteśmy w stanie wygenerować raport w każdej chwili.

Nasz pracownik kontaktuje się z Tobą w celu ustalenia tego, co chcemy reklamować. Twoja wiedza na temat własnych produktów, lub usług jest niezwykle dla nas cenna, żeby reklamy były idealnie dopasowane pod klientów. Po takiej konsultacji pracownik przystępuje do tworzenia zestawów reklamowych.

Przy wyświetlaniu reklam należy wziąć przede wszystkim pod uwagę budżet, który został przeznaczony na reklamę w wyszukiwarce Google. Jeśli budżet dzienny będzie za niski, to reklama będzie wyświetlać się z przerwami.

Chcesz aby Twój biznes się rozwijał?

Skontaktuj się z nami.

contact.png
PPC System Sp. z o. o.
Mickiewicza 29/213
40-085 Katowice
Dział marketingu: +48 608 306 574
E-mail: marketing@ppcsystem.pl