.

Drodzy czytelnicy,

Nieustannie pracujemy nad tym, aby rozmowy naszych pracowników stały na jak najwyższym poziomie. Jak sytuacja pokazała niestety nie byliśmy w stanie zweryfikować tego, jak do rozmowy z klientem podchodzi każdy z Naszych pracowników. Wobec osoby, która skontaktowała się z klientem w ten sposób zostało wszczęte postępowanie dyscyplinarne.

Nie zamierzamy być bierni w tej sytuacji – dlatego w naszej firmie została powołana do życia nowa komórka, która położy ogromny nacisk na weryfikację rozmów na linii konsultant – klient. W naszej firmie funkcjonuje specjalny telefon, pod który mogą dzwonić osoby mające wątpliwości wobec usług oferowanych przez naszych pracowników. Jesteśmy świadomi tego, że każdy pod wpływem negatywnych emocji ma ochotę się ich wyzbyć – często w internecie. Jednak należy pamiętać, że najskuteczniejszą formą porozumienia z Naszą firmą jest kontakt telefoniczny, lub mailowy z Naszym pracownikiem. Dokładamy wszelkich starań, żeby każda sprawa naszego klienta została wyjaśniona jak najszybciej.

Każda z firm ma prawo do wyświetlania się w Google – za darmo. Firma PPC System nie pobiera opłat za możliwość wyświetlania się na wyszukiwarce Google. Świadczymy usługi związane z obsługą profili firmowych w Google Moja Firma za dobrowolną zgodą każdego klienta, który decyduje się na współpracę z Nami.

Niestety w każdej branży mogą pojawić się osoby, które będą niezadowolone z przebiegu współpracy, co możemy ujrzeć w komentarzach. Zachęcamy do skorzystania z różnych form kontaktu z Naszą firmą, jeśli po przeczytaniu komentarzy w internecie sprawa współpracy z naszą firmą jest niejasna. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie zapytania.

Jako firma pracująca na produktach Google czujemy się zobowiązani do podnoszenia swoich kwalifikacji. Certyfikaty naszych pracowników uzyskane zostały na platformach szkoleniowych udostępnionych przez Google. Jeśli pracownik firmy wspomina w rozmowie z klientem o certyfikacie, to ma na myśli to, że przy procesie realizacji jego zamówienia – jego zleceniem zajmie się osoba posiadają odpowiedni certyfikat wydany przez Google.

Pracownicy naszej firmy są otwarci na pytania klientów, dlatego osobom, które są mniej biegłe w internecie staramy się jak najlepiej wytłumaczyć przebieg współpracy wraz z naszymi działaniami. Kładziemy nacisk na to, aby działać na korzyść każdego klienta. Pozostajemy w ciągłej gotowości, żeby odpowiedzieć na każde pytanie naszego klienta.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Pracownicy naszej firmy chętnie odpowiedzą na każde Wasze pytania.

Zapraszamy do kontaktu każdego klienta, który chce zadać pytanie, lub nie jest zadowolony z jakości obsługi naszych pracowników. Prosimy również pamiętać o tym, aby przy składaniu zażalenia zostawić dane kontaktowe, abyśmy mogli zweryfikować sytuację i odpowiednio zareagować. Na naszej stronie internetowej znajdą również Państwo formularz reklamacji i zwrotu.

Kontakt telefoniczny

Dział IT:+48 880 291 804
Księgowość: +48 888 411 099

Kontakt mailowy

E-mail: kontakt@ppcsystem.pl