...

Dlaczego warto zadbać o opinie w firmie?

Opinie, które klienci mogą przeczytać o Twojej firmie są bardzo ważnym elementem jej działalności. W dzisiejszych czasach prawie każdy klient przed zakupem lub skorzystaniem z usługi używa wyszukiwarki, żeby sprawdzić co sądzą klienci o Twojej firmie. Nowe opinie, to doskonała szansa na dodatkową reklamę dla Twojego biznesu.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Lepszy wizerunek

Statystyki

Regularne wpisy

Większa widoczność

Dedykowane opinie

Poznaj naszą ofertę!

Standard

Medium

Expert

Ilość opinii
5
10
15
Branżowe opinie
Regularna aktywność
Odpowiedzi na opinie
1 m-c
2 m-ce
Monitorowanie opinii
2 m-ce
Cena pakietu
350 zł
390 zł
440 zł

Najczęściej zadawane pytania.

Przede wszystkim budują lepszy wizerunek Twojej firmy. Im więcej pozytywnych wypowiedzi na Twojej wizytówce, tym będzie ona lepiej wyświetlana na wynikach wyszukiwania.

Wszystko zależy od ilości opinii, którą wykupisz. Nie dodajemy wszystkich opinii od razu, żeby sukcesywnie dodawane opinie były jak najbardziej wiarygodne.

To również zależy od pakietu, który wykupisz. Mamy w swojej ofercie opinie, które są krótkie, zwięzłe i na temat, ale również jesteśmy w stanie zaoferować dłuższe, merytoryczne opinie.

Boty Google sprawdzają wszystkie opinie pod wieloma względami. Zdarza się czasem, że Google bez podania przyczyny usuwa niechciane wpisy bez podania przyczyny. Wtedy są one publikowane ponownie.

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, czy w czasie naszej pracy nad opiniami nie pojawiły się na profilu negatywne opinie. Ma to istotny wpływ na Twoją średnią.

 

Niestety nie ma gwarancji na usunięcie negatywnych opinii. Istnieje możliwość zgłaszania ich do usunięcia. Google po weryfikacji często kasuje nieprzychylne wpisy.

Odpowiadanie na opinie jest ważnym elementem Twojej wizytówki. Poprawia to więzi z klientami, a na dodatek Twoja wizytówka jest lepiej pozycjonowana.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.