Czym jest Google Moja Firma?

Google Moja Firma to doskonałe narzędzie służące do aktywnej promocji Twojej firmy w Internecie. To za jego pomocą możesz codziennie docierać do setek nowych klientów,którzy poszukują produktów bądź usług w danym regionie. Nasze działania skupiają się na efektywności i jak najlepszym wykorzystaniu
potencjału tego medium. Tym samym dają Ci większe zyski.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zasób 1

Lepszy wizerunek

Szybka realizacja

Zasób 4

Nowi klienci

Świetna widoczność

ikona

Pełna opieka

Co robimy?

Tworzymy

Od podstaw planujemy oraz wdrażamy wizytówki Google Moja Firma. Znajdujemy dla nich najlepsze lokalizacje, uzupełniamy o niezbędne informacje, a także dodajemy zdjęcia oraz inne dane.

Zarządzamy

Kompleksowo administrujemy już przygotowanymi wizytówkami. Zajmujemy się ich aktualizacją czy odpowiadaniem na pytania klientów.

Rozwijamy

Nie poprzestajemy na standardowych rozwiązaniach i nieustannie się rozwijamy. Regularnie śledzimy rozwój funkcjonalności, wdrażając te najskuteczniejsze.

Najczęściej zadawane pytania.

Tworzymy konto wraz z nowym profilem lub przejmujemy już istniejącą wizytówkę, następnie weryfikujemy ją i zmieniamy informację zgodnie z zaleceniem klienta.

Czas jest w pełni uzależniony od wykupionej usługi oraz metody uzyskania pełnego dostępu do wizytówki.

Zmiany są najczęściej widoczne w ciągu 72h od momentu weryfikacji. (Czas może się wydłużyć, jeśli Google będzie miało jakieś zastrzeżenia co do wprowadzonych zmian)

Możliwe, że wizytówka nie została jeszcze zweryfikowana specjalnym kodem, co jest niezbędne do wykonania usługi lub Google ma zastrzeżenia co do uzupełnionych informacji i należy je poprawić.

Dzięki weryfikacji, naniesione zmiany będą szybciej widoczne na wizytówce. Zmniejsza ryzyko przejęcia wizytówki przez inne osoby, które nie są powiązane z Państwa firmą.

Wyróżniamy 3 metody: Telefoniczna, sms lub kartką pocztową (Google ustala jak będzie przebiegać weryfikacja w danej wizytówce).

Tak, tworzymy login i hasło do wizytówki i przekazujemy klientowi wraz instrukcją logowania. Dzięki takiemu zabiegowi zmiany na wizytówce jak i możliwości przejęcia jej przez osoby trzecie znacznie maleją. (Jest możliwość posiadania paru wizytówek od jednym koncie).

Dostęp posiada tylko dział IT oraz klient.

Najprawdopodobniej Google ma na problemy z jakością danych lub jakie informacje naruszają ich politykę. Należy je poprawić i zgłosić do ponownego rozpatrzenia.