Co powinno znaleźć się na Twojej stronie internetowej?

Drodzy Czytelnicy,

wspominaliśmy już tu na blogu, że nowoczesna strona internetowa jest najlepszą wizytówką Twojej firmy i dzięki niej możesz przekazać potencjalnym Klientom wszystkie niezbędne informację, które pozwolą lepiej zapoznać się z charakterem Twojej działalności.

Dziś natomiast przybliżymy Wam co powinno znaleźć się na Twojej stronie internetowej, aby prezentowała się ona jak najlepiej.

Pamiętaj zamieścić takie elementy jak:

Informacje o Twojej firmie – Zawsze na początku przedstaw swoją działalność, a nawet pracowników. To wzbudzi zaufanie Klienta i zmniejszy dystans między Wami. Pamiętaj również, aby wymienić usługi wraz z cenami.

Zdjęcia – Umieść na osobnej podstronie galerię fotografii ze swoich realizacji, to zaprezentuje Klientowi Twoją pracę i pozwoli mu zadecydować czy chciałby nawiązać współpracę lub skorzystać z Twoich usług.

Kontakt – Kolejną bardzo ważną podstroną jest właśnie “kontakt”. Tam powinny znaleźć się takie informacje jak numer telefonu, e-mail, NIP, godziny otwarcia adres oraz mapka dojazdu. Wówczas potencjalnemu Klientowi będzie łatwiej dostać się do Twojej firmy lub skontaktować się z Tobą

Stopka – Stopka jest jednym z najważniejszych elementów każdej strony internetowej. Należy w niej w skrócie umieścić najważniejsze elementy, takie jak odnośniki do social mediów, kontakt czy adres. Warto też umieścić w stopce uproszczone menu, aby łatwo było przejść do najważniejszych podstron.
Spójność – to już ostatni element, jednak powinien być on zaplanowany najwcześniej. Niech Twoja strona WWW będzie spójna z Twoją branżą i niech poszczególne elementy i podstrony będą spójne zarówno kolorystycznie jak i tekstowo.

To już wszystko w dzisiejszym wpisie. Mamy nadzieję, że rozjaśniliśmy Wam nieco jak podejść do strony internetowej. Pamiętajcie jednak, że choć proces ten może wydawać się prosty, wcale do takich nie należy. Z pomocą mogą przyjść tu tzw. webmasterzy, którzy z miłą chęcią i pasją przygotują dla Twojej firmy profesjonalną i przejrzystą stronę WWW.

W PPC świadczymy m.in. takie usługi, także jeśli potrzebujecie pomocy – śmiało zgłaszajcie się do nas!

Dodaj komentarz